Fierza

Fshat Specifik

Di02252018

AktualizimiMe, 24 Jan 2018 5pm

Rita Ora, Kënga E Parë Në Shqip

Rita Ora, Kënga E Parë Në Shqip

Këngëtarja kosovare me famë botërore duket se do t...

Klipin i ri nga Besa dhe 2po2

Klipin i ri nga Besa dhe 2po2

Besa Kokëdhima ka publikuar projektin e saj të ri ...

Art Abazi Luan Kitarë Në Rrugët E Venecias

Art Abazi Luan Kitarë Në Rrugët E Venecias

Përveç se janë vëllezër, ata edhe ngjasojnë shumë ...

Kaltrina Selimi Zgjedh Hitin E Ri

Kaltrina Selimi Zgjedh Hitin E Ri

Qëndron larg vendit të saj. Por, Londra dhe fillim...

 Labinot Tahiri“Tungjatjeta Jem Shqiptar”

Labinot Tahiri“Tungjatjeta Jem Shqiptar”

Ylli i muzikës pop-folk, Labinot Tahiri, ka publik...

Orinda Huta Feat. Noizy

Orinda Huta Feat. Noizy "Lolly Pop"

Këngëtarja Orinda Huta i ka munguar prej kohësh tr...

Aktuale në Fierzë

Ngjarjet e Vitit

27 Jan - 2018
Radio Fierza Live :) Çdo fundjavë, Urime dhe përshëndetje... Me shume »
13 Qer - 2017
Ndriqimi i qendrës Fierzë Qendra e fshatit Fierzë me infrastrukturë të re... Me shumë »

Turizmi

SETTING
Back Je ketu: Home

Free Domain

Top-Video

As 1 si ti

Me shume nga NRG Bandhttp://www.nrgband-ks.com/

Posted by Radio Fierza on Montag, 20. April 2015

Autoshkolla Shqip

Më tepër këtu

Vend i lirë për JU..

Reklama Juaj
Për vetëm 5 Euro

BBM-Style & Fashion

BBM IT-Service
Vizitone faqen zyrtare